Всі статті

Активація пристроїв Hikvision
Устаткування Hikvision дозволяє активувати пристрій декількома способами: Web-інтерфейс Через SADP-Tool За IVMS-4200 Активація реєстраторів під час першого увімкнення Трансляція пароля на камеру *важливість створення контрольних питань при активації обладнання Правила створення пароля Є чотири види символів, які можуть використовуватися для пароля: цифри / великі літери / великі літери / спеціальні знаки. Використання кирилиці та назви логіна (приклад admin/admin) при створенні пароля заборонено. Активація через Web-інтерфейс 1) Набираєт..
Революція TurboHD 5.0. Hikvision ColorVu надійшли в Україну
Компанія Hikvision представляє нові відеокамери ColorVu Turbo HD із серії DS-2СEххDFT-F з роздільною здатністю 2Мп та підтримкою 120дБ WDR та IP67. У цих камерах використані нові розробки інженерів Hikvision, які націлені на кращу передачу яскравості зображення, в тому числі і в умовах поганого освітлення. Параметри світлочутливості просто вражають – 0.0005лк для кольорового зображення! Основні характеристики: Чутливість 0.0005лк@(F1.0,AGC вкл.), 0лк з LED підсвічуванням Матриця 2Мп CMOS Роздільна здатність 1920x1080 при 25к/с Широкий динамічний діапазон WD..
Тепловізори Hikvision швидкого реагування
Хіквіжн представляє модельний ряд тепловізорів: Тепловізор HikvisionDS-2TD1217-2/V1 - Дальність виявлення транспорт/ людина(вогонь) 162 / 53 м - Поєднання оптичного та тепловізійного зображень з додатковою інформацією (онлайн відстеження температури) - "Малюнок у картинці" - Динамічне відстеження вогнища. - Smart відеоаналітика Тепловізор Hikvision DS-2TD2617-6/P - Дальність виявлення транспорт/ людина(вогонь) 559 / 182 м - Поєднання оптичного та тепловізійного зображень з додатковою інформацією (онлайн відстеження температури) - "Малюнок у картинці" - Динамічне відстеження вогн..
Умови роботи під час карантину
Шановні партнери!   У зв'язку із ситуацією в країні та згідно з рекомендаціями МОЗ України наша компанія працює у звичайному режимі, але було введено кілька правил, щоб убезпечити Ваше та наше здоров'я: -Співробітники частково переходять на дистанційний режим роботи. Складські відділи продовжують роботу у черговому режимі. Виписування рахунків та відвантаження товарів менеджерами здійснюватиметься як віддалено, так і безпосередньо з офісу. Час роботи залишається без змін. -Клієнтів просимо мінімізувати відвідування офісів компанії та максимально здійснювати замовлення в..
HikCentral, для кого і навіщо? Вивчаємо на відміну від IVMS
Багато компаній, маючи у своєму арсеналі розгалужену та складну систему відеоспостереження, часто стикаються з потребою об'єднання цієї системи в одне ціле. HikCentral являє собою цілісний комплекс, який може вирішити цю проблему і всі локальні та незалежні системи об'єднати в єдиний комплекс контролю та моніторингу. Усю лінійку ПЗ Hikcentral можна вивчити в розділі "ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" , а нижче ми представимо особливість та відмінність HikCentral від IVMS.   ..
Тепловізори для вимірювання температури тіла Hikvision
Комплексне тепловізійне рішення для термографії Hikvision Поспішаємо вам повідомити, що найближчого місяця очікується надходження в Україну тепловізорів високої точності, здатних з мінімальною похибкою визначати температуру людини з високою швидкістю. Пропонуємо вам також ознайомитися з усією лінійкою рішень з даної тематики від Hikvision ось тут Нижче представлена інфографіка з тепловізорів Hikvision для ознайомлення:   Якщо вас зацікавило використання ручного термографа з калібратором, більш детально можна прочитати про ньо..
Hikvision підбирається до штучного інтелекту
"AI Cloud" від Hikvision встановлює розподілену структуру, що включає Cloud Computing та Edge Computing. Він розширює алгоритм штучного інтелекту (AI) з хмари, до прикордонної мережі локальних відеореєстраторів та серверів і далі до кінцевих пристроїв, таких як камери безпеки. Тришарова структура підтримує мету створення нового класу програми з AI-приводом, будучи ще розумнішими і швидшими. Hikvision присвятив цілий форум темі «Штучний інтелект, крім інновацій» відповідно до постійної прихильності компанії до просування технологій. Відповідно, Hikvision представив AI Cloud, наступний рівень ..
Світ технологій для рітейлу від Hikvision
У цій ері штучного інтелекту (AI) Deep Learning, що постійно розширюється, незабаром стане основною технологією для індустрії безпеки. Технології, які «вчаться», стануть більш поширеними і потужнішими. Ця тенденція зміцнить найважливіші зусилля у всіх сферах безпеки. Сьогодні в смарт-індустрії роздрібної торгівлі будуть представлені три моделі камер Hikvision, оснащені алгоритмами Deep Learning.   Зі зростанням популярності онлайн-шопінгу, класичний рітейл, сьогодні як ніколи відчуває руйнівний вплив електронної комерції, набагато більшою мірою, ніж більшість інших секторі..
Процедура скидання пароля Hikvision
Увага! Безкоштовне скидання пароля здійснюється лише клієнтам нашого магазину. Ідентифікація клієнта можлива за документами, які ми надаємо після продажу. У разі втрати документів ви завжди можете написати нам на пошту серійний номер пристрою, який потрібно скинути, ми знайдемо вас у базі. Процедура з моменту надсилання нам файлу не повинна займати більше 1 доби, інакше файл потрібно буде генерувати заново! Нижче буде описана процедура скидання обладнання Hikvision: 1. Необхідно завантажити та встановити утиліту SADP (версія v3.0.0.10). Актуальну версію ПЗ можна завантажити за п..
Налаштування трансляції на Youtube для камер Hikvision
Заміна вбудованого програмного забезпечення камери на спеціальне дозволяє без використання дорогого сервера реалізувати прямі трансляції у форматі RTMP. Цей спосіб підходить для трансляції на будь-яких сервісах та пристроях, що підтримують потоки RTMP, наприклад, YouTube. Список камер, що підтримують прошивку: DS-2CD2110F-I(W)(S) DS-2CD2120F-I(W)(S) DS-2CD2410F-I(W) DS-2CD2420F-I(W) DS-2CD2510F DS-2CD2520F DS-2CD2610F-I(S) DS-2CD2620F-I(S) DS-2CD2710F-I(S) DS-2CD2720F-I(S) DS-2CD2610F-IZ(S) DS-2CD2710F-IZ(S) DS-2CD2720F -IZ(S) DS-2CD2Q10FD-IW DS-2CD2F22FWD-I(W)(S) < a href="http://hik.in..
Огляд HikCentral
Hikvision завжди прагне розробляти та постачати найсучасніші продукти та готові комплексні рішення в індустрії сучасних систем безпеки. Успішна робота системи безпеки зрештою визначається його платформою управління. Щоб надати найкраще програмно-апаратне рішення, на нашу думку, платформа управління відео має бути повною, інтелектуальною та відкритою. Стаття з огляду відмінностей HikCentral та IVMS Повна HikCentral сумісний з усією нашою лінійкою продуктів Hikvision. Він пропонує такі функції, як автоматичне розпізнавання номерних знаків (ANPR) та підрахунок людей, а та..
Hikvision запускає новий графічний інтерфейс NVR 4.0
Hikvision North America запустила новий та покращений графічний інтерфейс користувача (GUI) 4.0, продовжуючи нехай удосконалення сегмента своїх мережевих відеореєстраторів (NVR). Оновлений графічний інтерфейс NVR робить його ще більш простим в експлуатації та програмуванні, з новим «майстром» та спрощеною структурою. GUI 4.0 - це найновіша версія прошивки Hikvision, яка змінює зовнішній вигляд мережевого графічного інтерфейсу NVR та веб-інтерфейсу. Зокрема, прошивка удосконалює реєстратори Hikvision такими перевагами: Новий дизайн: абсолютно новий інтерфейс користувача, заснований на..
Hikvision створює нове програмне забезпечення для проектування
Hikvision, провідний світовий постачальник інноваційних продуктів та рішень для відеоспостереження, у своєму прагненні підтримувати системних інтеграторів та проектувальників, почав співпрацювати з постачальником програмного забезпечення для проектування систем відеоспостереження JVSG. Дистриб'ютори Hikvision, системні інтегратори та інсталятори для проектування системи відеоспостереження тепер зможуть використовувати ПЗ JVSG IP Video System Design Tool, на базі камер, будь то EasyIP 2.0, 4.0 або Smart Series 6.0 максимально точно і ефективно підбираючи обладнання під конкретне завдання кл..
Рішення для паркування від Hikvision
Дедалі більша кількість власників паркувань стикаються з проблемою оптимізації та модернізації наданих ними послуг – покращення якості обслуговування клієнтів, облік потоку автотранспорту на своєму паркуванні, організація безпеки та зручності використання паркування. Незалежно від того, чи є приватним паркуванням, чи це паркування торгового центру, лікарні, супермаркету, транспортного вузла або просто громадське, впровадження сучасних технологій забезпечує високий рівень обслуговування, продуктивності, безпеки, що в результаті приваблює лояльних клієнтів та дозволяє отримувати максимальний пр..
Hikvision DarkFighterX у боротьбі з темрявою
Hikvision перейшов на якісно новий рівень сегмента нічного відеоспостереження, представивши модернізацію своєї технології Darkfighter – оновлену серію DarkfighterX. Нова технологія може забезпечити яскраве зображення, що має високу різкість, навіть за умови найнижчого рівня освітленості - фактично до 0,001 люкса. Картинка цієї серії отримує максимальний колір завдяки технології, яка взяла своє натхнення від того, як працює людське око. Очі використовують різні клітини для збору інформації про колір та яскравість, які потім зливаються в мозок. Камери DarkfighterX приймають інформацію від..
Революційне рішення для Turbo HD - Power over Coaxial (PoC)
Компанія Hikvision знову продовжує дивувати нас новими розробками у сфері систем відеоспостереження. Цього разу світовий лідер систем безпеки ступив уперед з новою технологією для свого TURBO HD - Power over Coaxial, або живлення по коаксіальному кабелю. Це спрощує встановлення камер, що є чудовою новиною для інсталяторів та кінцевих користувачів . Power over Coaxial (PoC) означає можливість одночасної передачі живлення та відеосигналу по коаксіальному кабелю до 200м. Крім того, що це знижує труднощі і час у процесі монтажу та експлуатації, можна скоротити витрати на придбання блоків. ..
iVMS-4200 – універсальне програмне забезпечення від Hikvision
iVMS-4200 є безкоштовним багатофункціональним клієнтським програмним інструментом для роботи з пристроями Hikvision. Дозволяє здійснювати управління цифровими відеореєстраторами (DVR), мережевими відеореєстраторами (NVR), IP-камерами, декодерами, VCA пристроями, відеодомофонією та СКУД. Програмне забезпечення складається з трьох складових: 1. Client Server – клієнтський сервер керувати пристроями Hikvision. 2. Storage Server - сервер для запису даних на ПК. 3. Stream Media Server – сервер для налаштування трансляції потокового відео. Характеристики iVMS-4200: ..
Розпродаж зниженого в ціні товару
Доброго дня Очищаємо склад перед новим роком, розпродуємо знижений в ціні товар. Причина ціни різна: повернення від клієнта, відкрита упаковка, пом'ята упаковка. Ціни, наявність та стан товару уточнюйте у менеджера!!! Список товарів: CS-CV346-A0-7A3WFR 3 Мп панорамна Wi-Fi камера з ефектом "риб'яче око" EZVIZ 1 CS-CV246-B0-3B2WFR 2 Мп поворотна Wi-Fi відеокамера EZVIZ 1 DS-2CV2Q01FD-IW (2.8 ММ) IP відеокамера Hikvision 1 DS-2CD2346G1-I (2.8 ММ) 4 Мп IP відеокамера Hikvision ..
Знову лідер. Hikvison зберігає пальму першості Top Security 50
Компанія Hikvision вкотре підкорила вершину престижного міжнародного рейтингу Top Security 50, який щорічно публікується журналом A&S і включає провідних гравців світового ринку безпеки. У 2016 році оборот Hikvision становив 4,6 млрд $, що на 29,2% вище, ніж у 2015 році. Основну увагу у розвитку Hikvision приділяє локальній підтримці та обслуговуванню своїх партнерів та користувачів, а також інноваційному підходу та новітнім розробкам у галузі безпеки, такі як штучний інтелект. Кін Яо, директор з міжнародного маркетингу Hikvision: «Ми докладаємо величезних зусиль для впровадження нових ..
Акція для покупців з Hotline
Шановні клієнти! Раді Вам повідомити, що ми підготовали спеціальні умови для нових клієнтів, які знайшли нас через Hotline. Умови акції дуже прості: Всі хто купив обладнення в нашому інтернет магазині, перейшовши до нас з Hotline, отримують: 1. Розширення гарантійного терміну на обладнення +6 місяців 2. Розширена технічна підтримка він нашого інженера, бескоштовна допомога в налаштуванні обладнання. ..
2 в 1: дверний відеодзвінок та відеоочок
На склад надійшла гаряча новинка від підрозділу Ezviz, на яку ми дуже довго чекали - автономне відеоочок DP1C - Два в одному: дверний відеодзвінок та відеоочок Ознайомитись з описом можна, перейшовши за посиланням Ezviz також представив відеопрезентації, де докладно показав усі переваги використання та легкість установки:   Встановлення та налаштування відеоочка Ezviz DP1С   ..
HIK.UA © 2014-2024

Магазин Hikvision - признанный мировой лидер в производстве систем видеонаблюдения. Купить Украина, Киев
ул. Народного Ополчения 4-А
Киев
Украина
☎:(050) 423-65-60 ☎:(098) 635-15-11 ☎:(093) 962-15-11 ✉:info@hik.ua