Умови роботи під час карантину

Умови роботи під час карантину

Шановні партнери!

 

У зв'язку із ситуацією в країні та згідно з рекомендаціями МОЗ України наша компанія працює у звичайному режимі, але було введено кілька правил, щоб убезпечити Ваше та наше здоров'я:

-Співробітники частково переходять на дистанційний режим роботи. Складські відділи продовжують роботу у черговому режимі. Виписування рахунків та відвантаження товарів менеджерами здійснюватиметься як віддалено, так і безпосередньо з офісу. Час роботи залишається без змін.

-Клієнтів просимо мінімізувати відвідування офісів компанії та максимально здійснювати замовлення в телефонному режимі, за допомогою меседжерів або електронної пошти. При відвідуванні офісу бажано звести до мінімуму тактильний контакт, дотримуватися безпечної дистанції та дотримуватися рекомендованих вимог гігієни. В офісі є засоби для дезінфекції рук, якими ви можете скористатися.

-Доставка товарів по місту Києву буде здійснюватися в колишньому режимі, на стільки оперативно, наскільки це можливо. Надсилання замовлень вантажоперевізником Нова пошта також залишається без змін. Але варто робити поправку на режим роботи відділень вантажоперевізників, де також запроваджено особливі заходи безпеки.

 

Просимо з розумінням поставитися до запобіжних заходів і не приймати панічного настрою. Про зміни режиму роботи в майбутньому триматимемо Вас в курсі. Бажаємо Вам міцного здоров'я та позитивного настрою!

HIK.UA © 2014-2024

Магазин Hikvision - признанный мировой лидер в производстве систем видеонаблюдения. Купить Украина, Киев
ул. Народного Ополчения 4-А
Киев
Украина
☎:(050) 423-65-60 ☎:(098) 635-15-11 ☎:(093) 962-15-11 ✉:info@hik.ua