Hikvision підбирається до штучного інтелекту

Hikvision підбирається до штучного інтелекту

"AI Cloud" від Hikvision встановлює розподілену структуру, що включає Cloud Computing та Edge Computing. Він розширює алгоритм штучного інтелекту (AI) з хмари, до прикордонної мережі локальних відеореєстраторів та серверів і далі до кінцевих пристроїв, таких як камери безпеки. Тришарова структура підтримує мету створення нового класу програми з AI-приводом, будучи ще розумнішими і швидшими.

Hikvision присвятив цілий форум темі «Штучний інтелект, крім інновацій» відповідно до постійної прихильності компанії до просування технологій. Відповідно, Hikvision представив AI Cloud, наступний рівень розвитку технологій ІІ, та його всебічну реалізацію у різних вертикальних додатках.

Hikvision AICloud

Хмарні обчислення – це парадигма інформаційної технології (ІТ). Він дозволяє користувачам з різними обчислювальними можливостями зберігати та обробляти дані або в приватній хмарі або на сторонньому сервері, розташованому в центрі обробки даних. Однак, коли обчислювальний бізнес стає все більш універсальним і складним, попит на продуктивність обробки даних стає ще вищим. У процесі переходу даних до хмари хмарні обчислення споживають величезні мережеві ресурси та час, що призводить до навантаження мережі та низької надійності.

Пан Ху Янчжун, генеральний директор Hikvision, який виступив на форумі, вказав на непереборну тенденцію розробки алгоритмів AI у сучасних пристроях, роблячи такі пристрої розумнішими.Потім була введена структура Hikvision "Ai Cloud", яка дозволяє використовувати алгоритм AI від кінцевого пристрою до хмари, розподіляючи загальний тиск, який велику кількість даних поміщає в дата-центр.

«Кордонні обчислення використовують локальні обчислення для включення аналітики в джерело данихЗавдяки технології AI, вона посилює чутливість відеокамер і допомагає нам більш ефективно та точно зрозуміти захоплену картину. З алгоритмами AI, вплетеними в сучасні пристрої, буде вилучено та надіслано лише обрану інформацію, таку як окрема особа або транспортний засіб у відеозображенні, що значно підвищує ефективність передачі та знижує навантаження на мережу, зберігаючи при цьому високу якість та точність. Граничні обчислення також прискорять більш ефективні бізнес-відповіді, створять негайні дії та сповіщення про події», – зазначив Ху.

Hikvision AI Cloud була розроблена для вирішення проблем реального світу, що існують на різних вертикальних ринках, та для створення постійної цінності для кінцевих користувачів.

Штучний інтелект – це найкраща технологія в індустрії безпеки. Hikvision накопичила більше десяти років досвіду в цій галузі. Компанія інвестує у технології відеоінформації з 2006 року, коли було створено його першу команду алгоритмів. У 2013 році компанія почала впроваджувати технологію Deep Learning, а в 2016 році її повний спектр продуктів Deep Learning було представлено у сфері безпеки.

Hikvision взяла цю технологію та впровадила сімейство продуктів, щоб максимально використати її. Діапазон IP-камер DeepinView та лінійка DeepinMind NVR працюють разом, щоб забезпечити всю міць та переваги Deep Learning. Поки камери забезпечують інтелектуальні «очі» системи, NVR є аналітичними і запам'ятовуючими здібностями мозку. Продукти допомагають вирішувати проблеми безпеки на двох фронтах - розпізнавання, моніторинг та підрахунок людей, розпізнавання та виявлення транспортних засобів. Вони використовують технологію Deep Learning, найбільш ефективну – за її здатність класифікувати та розпізнавати тисячі «осіб».

HIK.UA © 2014-2024

Магазин Hikvision - признанный мировой лидер в производстве систем видеонаблюдения. Купить Украина, Киев
ул. Народного Ополчения 4-А
Киев
Украина
☎:(050) 423-65-60 ☎:(098) 635-15-11 ☎:(093) 962-15-11 ✉:info@hik.ua