Світ технологій для рітейлу від Hikvision

Світ технологій для рітейлу від Hikvision

У цій ері штучного інтелекту (AI) Deep Learning, що постійно розширюється, незабаром стане основною технологією для індустрії безпеки. Технології, які «вчаться», стануть більш поширеними і потужнішими. Ця тенденція зміцнить найважливіші зусилля у всіх сферах безпеки. Сьогодні в смарт-індустрії роздрібної торгівлі будуть представлені три моделі камер Hikvision, оснащені алгоритмами Deep Learning.

 

Зі зростанням популярності онлайн-шопінгу, класичний рітейл, сьогодні як ніколи відчуває руйнівний вплив електронної комерції, набагато більшою мірою, ніж більшість інших секторів бізнесу. Деякі з них відреагували на онлайн-перегони, закривши фізичні магазини, але інші намагаються подолати проблеми за допомогою технологічних перетворень. Традиційна роздрібна торгівля сьогодні не має інтелектуальних інструментів для точного збору та візуалізації даних, що не дає їй можливість отримувати важливу та актуальну інформацію для оптимізації роботи своїх магазинів.

 

Але тепер Hikvision розробила Smart Retail Solution, що забезпечує всебічну безпеку для захисту персоналу та клієнтів, та запобігання збиткам. Крім того, це інтелектуальне роздрібне рішення дозволяє збирати та аналізувати дані для підвищення якості ведення бізнесу.Використовуючи технологію Deep Learning, ми отримуємо три інтелектуальні функції для підтримки рітейлу:

- Підрахунок відвідувачів, що допомагає відстежувати трафіку та його обсяг та інтенсивність у часі.

- Теплові-карти, що допомагають відстежити рух відвідувачів та за допомогою аналізу теплового навантаження, визначити популярні товари в торгових центрах

- Виявлення черги, для моніторингу утворення черг у режимі реального часу

 

Підрахунок відвідувачів
У торгівлі є стара приказка: "невеликий прибуток, але швидкий оборот". Порівняно з електронною комерцією, традиційні роздрібні магазини не мають можливості точно розрахувати потік клієнтів. Розроблена компанією Hikvision камера з технологією Dual-Lens People-Counting забезпечує точний підрахунок клієнтів та генерує тенденції утворення потоку клієнтів для оцінки ефективності та впровадження стратегічних ініціатив.

У реальному сценарії, тіні чи інші об'єкти можуть легко давати похибку в роботі. Однак, Dual-Lens People-Counting оснащена двома об'єктивами та алгоритмом Deep Learning, легко справляється з такими похибками та видає високоточні дані про підрахунки трафіку. Ключовою перевагою алгоритмів глибокого навчання над алгоритмами візуалізації камер спостереження є те, що Deep Learning може безперервно навчатися та покращуватися з використанням найкращих та детальніших даних. Це означає, що чим довше він працює, тим розумнішим стає. Завдяки бінокулярному стереобаченню, виявленню 3D-людей та технологіям фільтрації висоти, камера з двома об'єктивами дозволяє точно відрізняти людей від нелюдських об'єктів на задньому плані. Отже, ці камери відрізняють людей від інших об'єктів та їхнього руху у фоновому режимі.

Аналізуючи дані про потоки клієнтів, адміністратор магазину може оптимізувати розподіл робочої сили для забезпечення кращого обслуговування клієнтів та згодом досягнення більш високого прибутку. Менеджери магазинів можуть планувати навантаження на персонал для пікового та позапікового годинника. Крім цього, вони можуть розробляти стратегічні маркетингові заходи для залучення клієнтів, аналізуючи дані про потік клієнтів.

 

Теплові карти

Коли клієнти входять у магазин, роздрібні торговці стурбовані тим, яким товаром вони цікавляться, маршрут, яким вони ходять, де вони зупиняються, а яку групу товарів просто проходять повз. За допомогою функції Heat Mapping від Hikvision власники магазинів можуть визначити кількість часу, який покупці проводять у певних областях магазину, виявити «гарячі точки» та «мертві зони», а також вимірювати кількість людей, які фактично купують певні продукти, а не просто недбало ходять.

 

Heat Mapping використовується для моніторингу та вимірювання розміру цільового трафіку на торговій площі. Візуально дані ми отримуємо у вигляді графічної картинки виділеними кольорами, яка зазвичай використовується для аналізу часу відвідування та очікування клієнтів у певній області. Функція Heat Map часто використовується в торгових центрах, супермаркетах, музеях і т. д., і з часом ми можемо знайти переваги клієнтів по тепловій карті, плануючи як найкращим чином розмістити предмети і спроектувати макет магазину.

  

Контроль за чергами

Що ми робимо, якщо нам доводиться стояти в черзі протягом довгого часу, коли ми купуємо? Ми скоріше відмовимося від покупки. А якщо ці черги систематичні від візиту до візиту до магазину? Швидше за все, ми просто відмовимося його більше відвідувати. У рітейлі час очікування є одним із найважливіших факторів, що впливають на якість обслуговування клієнтів. Функція виявлення черги Hikvision може допомогти власникам магазинів керувати потоком біля кас. Коли надто багато клієнтів стають у чергу, система може вчасно повідомити керівництво, яке своєю чергою може вжити заходів для відкриття нових кас.Більш конкретно, камери виявлення черги Hikvision можуть відслідковувати ситуацію в черзі як реального часу. По-перше, камери підраховують кількість людей у ​​кожній черзі, а потім відстежують час очікування кожного клієнта. Після того, як буде виявлено, що кількість людей у ​​черзі занадто велика чи середній час очікування клієнтів занадто велика, для відповідальних осіб буде спрацьовано сигнал тривоги. Система буде нагадувати відкрити додаткові каси в годину-пік, щоб скоротити час очікування, підвищити ефективність обслуговування, залишити позитивне враження про магазин і врешті-решт підвищити оборот продажів.

 

 

 

Hikvision Smart Retail Solution покликана допомогти роздрібним торговцям принести свої магазини у цифровий світ. І це сприятиме технологічним перетворенням торгових точок у відповідь на зростання конкуренції у галузі за рахунок використання інноваційних роздрібних технологій.

HIK.UA © 2014-2024

Магазин Hikvision - признанный мировой лидер в производстве систем видеонаблюдения. Купить Украина, Киев
ул. Народного Ополчения 4-А
Киев
Украина
☎:(050) 423-65-60 ☎:(098) 635-15-11 ☎:(093) 962-15-11 ✉:info@hik.ua