Огляд HikCentral

Огляд HikCentral


Hikvision завжди прагне розробляти та постачати найсучасніші продукти та готові комплексні рішення в індустрії сучасних систем безпеки. Успішна робота системи безпеки зрештою визначається його платформою управління. Щоб надати найкраще програмно-апаратне рішення, на нашу думку, платформа управління відео має бути повною, інтелектуальною та відкритою.

Стаття з огляду відмінностей HikCentral та IVMS


Повна

HikCentral сумісний з усією нашою лінійкою продуктів Hikvision. Він пропонує такі функції, як автоматичне розпізнавання номерних знаків (ANPR) та підрахунок людей, а також незабаром буде інтегрований з контролем доступу.HikCentral також підтримує протокол ONVIF для інтеграції з іншими брендами камер, що робить його конкурентоспроможним універсальним рішенням, яке може задовольнити ваші унікальні потреби та виконати завдання безпеки.


Інтелектуальна

HikCentral - це рішення відео бізнес-аналітики (VBI), яке пропонує такі функції, як розпізнавання осіб, їх порівняння та пошук, а також аналіз підрахунку відвідувачівЗ комплексу інформації, яку може надати система, можна генерувати бази даних, аналізувати отриману інформацію та створювати звіти, які допоможуть компанія краще розуміти свої бізнес-процеси та можливі шляхи їх розвитку. На додаток, інтеграції із системою контролю доступу, автоматизацією в'їзду та виїзду за допомогою ANPR, управління тривогами, HikCentral пропонує вам інтелектуальне рішення, яке підвищує ефективність бізнесу та знижує витрати.


Відкрита

HikCentral підтримує відкритий стандарт ONVIF. Він сумісний із більшістю основних брендів IP-камер із підтримкою ONVIF. Він також підтримує сторонні запатентовані протоколи провідних виробників камер і постійно їх оновлює. HikCentral також пропонує OpenSDK, що дозволяє користувачам розробляти доповнення на веб-клієнті. Такі доповнення можна використовувати для інтеграції зі сторонніми системами.


 

Три потужні способи доступу до вашої системи

 

Керування клієнтами

Керування клієнтами HikCentral використовується для щоденного моніторингу у режимі реального часу. Потужний і простий у використанні, він включає такі функції, як перегляд у реальному часі і відтворення архіву, а також дозволяє помічати відповідні відеокліпи, щоб їх можна було легко знайти, зберігати, створювати доступ довіреними користувачам. Крім того, завдяки гнучкому інтерфейсу управління тривогами оператори можуть легко ідентифікувати та обробляти події тривоги.

Особливості

Візуалізована робота з інтерактивною картою та відеостіною

Оперативне реагування з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом керування аварійними сигналами

Гнучка обробка даних

 

Веб-клієнт

Веб-клієнт HikCentral забезпечує доступне керування системою, дозволяючи вам додавати пристрої та налаштовувати графіки запису, права користувача та правила реєстрації подій та сигналів тривоги. Ви також можете отримати доступ до перегляду в реальному часі та відтворення.

Особливості

Інтуїтивний досвід користувача дозволяє швидко зрозуміти як працювати з VMS

Оптимізований робочий процес із вбудованими функціями HikCentral

Доступ до будь-якої точки світу з використанням браузера.

 

Мобільний клієнт

Спостереження в будь-якій точці світу і в будь-який час за допомогою мобільного додатка HikCentral, яке доступне в магазинах програм iOS та в Google Play. Воно підтримує підключення Wi-Fi, 3G та 4G.

Особливості

Доступно 24 години на добу та в будь-якій точці світу

Оперативна реакція на події

 

HIK.UA © 2014-2024

Магазин Hikvision - признанный мировой лидер в производстве систем видеонаблюдения. Купить Украина, Киев
ул. Народного Ополчения 4-А
Киев
Украина
☎:(050) 423-65-60 ☎:(098) 635-15-11 ☎:(093) 962-15-11 ✉:info@hik.ua