Hikvision запускає новий графічний інтерфейс NVR 4.0

Hikvision запускає новий графічний інтерфейс NVR 4.0

Hikvision North America запустила новий та покращений графічний інтерфейс користувача (GUI) 4.0, продовжуючи нехай удосконалення сегмента своїх мережевих відеореєстраторів (NVR).

Оновлений графічний інтерфейс NVR робить його ще більш простим в експлуатації та програмуванні, з новим «майстром» та спрощеною структурою. GUI 4.0 - це найновіша версія прошивки Hikvision, яка змінює зовнішній вигляд мережевого графічного інтерфейсу NVR та веб-інтерфейсу.

Зокрема, прошивка удосконалює реєстратори Hikvision такими перевагами:

  • Новий дизайн: абсолютно новий інтерфейс користувача, заснований на мінімалізмі та оновлених простих іконках, виглядає вражаюче.
  • Зручна для користувачів робота з NVR: були внесені значні зміни функціоналу користувача, що робить його використання простим і швидким.
  • Розширений інтелектуальний додаток: з'явилося безліч цікавих інтелектуальних функцій, таких як smart передача даних та функція управління працездатністю жорсткого диска, що робить NVR потужнішим і надійнішим, ніж будь-коли.

Новий графічний інтерфейс користувача також дозволить виробнику запустити новий цифровий відеореєстратор Hikvision DeepinMind з функцією розпізнавання людей. IDS-9632NXI-I8/16S майже усуває спрацьовування помилкових тривог, не реагуючи на тварин, транспортні засоби, гілки дерев, що рухаються, зміна освітлення, роблячи поточну аналітику вже не такою обмеженою

Технологія NVR 4.0 від Hikvision доступна для серій: NVR I series, Super NVR та серії DeepinMind NVR. Модифікувалась прошивка, але не сама апаратна частина.

HIK.UA © 2014-2024

Магазин Hikvision - признанный мировой лидер в производстве систем видеонаблюдения. Купить Украина, Киев
ул. Народного Ополчения 4-А
Киев
Украина
☎:(050) 423-65-60 ☎:(098) 635-15-11 ☎:(093) 962-15-11 ✉:info@hik.ua