Рішення для паркування від Hikvision

Рішення для паркування від Hikvision

Дедалі більша кількість власників паркувань стикаються з проблемою оптимізації та модернізації наданих ними послуг – покращення якості обслуговування клієнтів, облік потоку автотранспорту на своєму паркуванні, організація безпеки та зручності використання паркування. Незалежно від того, чи є приватним паркуванням, чи це паркування торгового центру, лікарні, супермаркету, транспортного вузла або просто громадське, впровадження сучасних технологій забезпечує високий рівень обслуговування, продуктивності, безпеки, що в результаті приваблює лояльних клієнтів та дозволяє отримувати максимальний прибуток власнику.

Зростання витрати на нерухомість і землю змушує власників даного бізнесу замислюватися про найбільш економічне використання своїх паркомісць. Тому ефективне управління кожним квадратним метром доступного місця для паркування стає більш пріоритетним.

Завдяки багаторічному досвіду застосування інтелектуальних рішень у тисячах компаній по всьому світу, Hikvision, провідний світовий постачальник інноваційних продуктів та рішень для відеоспостереження, налаштований на полегшення життя операторам паркування. Завдяки своєму сучасному інтелектуальному рішенню для керування паркуванням, Hikvision забезпечує ефективність управління, безпеки та рентабельності операторів паркування.

Ефективне керування доступом


Для паркувань в центрі міста або в місцях великого скупчення людей завжди високий потік автомобілів, особливо в годину пік, часто виникають черги на в'їзді в парковку.У таких випадках важлива ефективна безпека та керування стоянкою.

Система управління паркуванням Hikvision Smart Parking застосовує новітню технологію синхронізації шлагбауму, поєднуючи її з системою автоматичного розпізнавання номерних знаків Hikvision (ANPR) для забезпечення безперешкодного, керованого в'їзду та виїзду з паркування. Швидка ідентифікація транспортного засобу та програмне забезпечення для комплексного управління шлагбауму мінімізують черги, і для збільшують продуктивність та ефективність навіть найпопулярнішого паркування з великим потоком автомобілів

У системі ANPR використовуються вдосконалені технології відображення Hikvision DarkFighter та True WDR, а також додаткове інфрачервоне або вбудоване світлодіодне освітлення білого світла. Ці передові технології забезпечують чітке розпізнавання кожного номерного знака незалежно від освітлення та часу доби

Ефективне керування паркуванням


Камери для паркування в свою чергу контролюють цілодобове ефективне використання місць для паркування. Інтелектуальна система допомоги вільних місць робить процес паркування набагато швидше: тільки уявіть, автомобіль, що роз'їжджає по всій парковці з пошуком вільного місця, або система, яка фактично виділяє доступні місця для паркування для клієнтів і направляє їх до самого місця прибуття. Спеціальні екрани на перетинах всередині паркування показують кількість і розташування доступних місць для паркування. Крім того, система динамічно світяться покажчиків направляють автомобіль на конкретне вільне місце, тим самим скорочуючи часи паркування до декількох хвилин.

Забезпечує роботу спеціальний центр управління паркуванням - Hikvision Parking Guidance Terminal, система не тільки організовує живлення та доступ до мережі для 32 відеокамер, але також забезпечує моніторинг відеоспостереження в режимі реального часу, що допомагає оперативно ініціалізувати ймовірні для таких місць інциденти – крадіжки, аварії, псування. поруч машин, що стоять, і багато іншогоТака інформація, наприклад, може допомогти впровадити паркування систему лояльності для постійних клієнтів, використовуючи як отримані дані – автомобільний номер та кількість відвідувань паркування. Інтеграція сторонніх систем, таких як «Знайти мій автомобіль», внутрішню навігацію та платіжні системи, підтримується платформою Open SDK, що дозволяє створювати системи відповідно до запитів та завдань власника.

Можна підсумувати, що передові технології дісталися ринку паркувань вже сьогодні. Переваги та вигоди, описані вище очевидні. Залишилося лише одне питання: чи готовий консервативний і давно усталений сегмент паркувального бізнесу до змін? Тому що їхня цільова аудиторія готова вже давно.

Крім того, термінали локально записують архів отриманих даних та надають керування ними в автономному режимі, мінімізуючи вплив на локальні мережі передачі даних.

Функція "Знайти мій автомобіль"

Для створення додаткових переваг та підвищення лояльності водіїв у систему управління парковкою Hikvision Smart впроваджено функцію «Знайти мій автомобіль». На стоянці встановлено сенсорний екран Query Kiosk. Водій вводить повний або частковий номер машини і система показує короткий маршрут до автомобіля. Це полегшує доступ до автомобілів для тих, хто часто не може знайти своє місце паркування в довгих лабіринтах сучасних стоянок. На таке паркування хочеться повертатися, адже ви почуватиметеся впевнено знаючи, що пошук вільного місця на паркуванні займе мінімум часу, а після повернення не виникне потреби витрачати сили і час на пошуки авто. Впровадження такої системи робить парковку вкрай привабливою для клієнтів і, як наслідок, підвищує прибуток її власнику.

Централізоване управління паркуванням


Централізована платформа управління паркуванням включає дистанційне управління шлагбаумом, управління базою номерних камер, контроль за аваріями і несанкціонованим паркуванням.Система пропонує повний набір інформації та інструментів, необхідних для забезпечення безперебійної роботи паркування, Hikvision Smart Parking Management Solution дозволяє операторам управляти співробітниками, оперативно отримувати вичерпну інформацію об'єктів паркування та швидко та ефективно реагувати на надзвичайні події.

Система може надавати унікальну статистику та інформацію для аналізу стану паркування – кількість клієнтів та час їх відвідування паркування, динаміка використання паркування, напрямок потоків автомобілів та багато іншого

HIK.UA © 2014-2024

Магазин Hikvision - признанный мировой лидер в производстве систем видеонаблюдения. Купить Украина, Киев
ул. Народного Ополчения 4-А
Киев
Украина
☎:(050) 423-65-60 ☎:(098) 635-15-11 ☎:(093) 962-15-11 ✉:info@hik.ua