Тепловізори Hikvision швидкого реагування

Тепловізори Hikvision швидкого реагування

Хіквіжн представляє модельний ряд тепловізорів:

Тепловізор HikvisionDS-2TD1217-2/V1

- Дальність виявлення транспорт/ людина(вогонь) 162 / 53 м

- Поєднання оптичного та тепловізійного зображень з додатковою інформацією (онлайн відстеження температури)

- "Малюнок у картинці"

- Динамічне відстеження вогнища.
- Smart відеоаналітика
Тепловізор Hikvision DS-2TD2617-6/P
- Дальність виявлення транспорт/ людина(вогонь) 559 / 182 м
- Поєднання оптичного та тепловізійного зображень з додатковою інформацією (онлайн відстеження температури)
- "Малюнок у картинці"
- Динамічне відстеження вогнища.
- Smart відеоаналітика
Тепловізор HikvisionDS-2TD4136-25/V2
- Дальність виявлення транспорт/ людина (вогонь) 2255 / 735 м
- Поєднання оптичного та тепловізійного зображень з додатковою інформацією (онлайн відстеження температури)
- "Малюнок у картинці"
- Динамічне відстеження вогнища.
- Smart відеоаналітика (відстеження/зумування камерою за інформацією з тепловізора)
Тепловізор Hikvision DS-2TX3636-25A/N

-Одночасне відстеження 30 цілей. До 183 м ефективної відстані (людина), 1470 м ефективної відстані (для цілей транспортного засобу)

-Ручне відстеження провідного пристрою: виберіть будь-який регіон фіксованої камери у клієнтському програмному забезпеченні, швидкісний купол автоматично налаштовує PTZ для централізації вибраної області

-Відслідковування безлічі цілей та автоматичний цільовий перемикач з часом відгуку менше 1 с

- Smart відеоаналітика (відстеження/зумування камерою за інформацією з тепловізора)

Новомодні тепловізійні камери здатні знімати відео за поганої погоди, у темряві або густому димуЯкщо ви або ваші клієнти працюють у зоні зі складними умовами, тепловізори від Hikvision забезпечать вам захист та безпеку. Сьогодні для замовлення є кілька моделей:

Розумне та оперативне запобігання подіям

Одним із найефективніших застосувань тепловій камер є охорона периметра. Такі камери можуть легко розпізнати випромінювання тепла людини, автомобіля або інших об'єктів, навіть якщо навколо непроникна темрява і зловмисники одягнені в темний одяг.

Тепловізори можуть

Тепловізори можуть "бачити" людину, що звичайна камера зробити не зможе

Також тепловізійні камери можна використовувати у місцях з високою ймовірністю пожеж або перегрівання обладнання. Вони можуть використовуватися для постійного сканування середовища на предмет температурних аномалій, що є дуже ефективним для запобігання пожежам або для врятування обладнання від перегріву. Якщо почнеться пожежа, пожежники зможуть «бачити» через дим, маючи можливість врятувати людей, які потрапили в халепу. Плюс до того, тепловізори допоможуть визначити найбільш активне місце пожежі, що допоможе пожежникам спланувати найкращий маршрут для виходу з охопленого полум'ям будівлі.

Тепловізійні камери, крім іншого, є економічно вигідними, тому що не вимагають ніякого додаткового освітлення, а отже, відпадає і потреба витрачається на дорогі світлові установки.Крім цього, радіус покриття у тепловізорів набагато більший, ніж у традиційних камер відеоспостереження, а значить вам потрібно менше камер та іншого обладнання, що допоможе заощадити ще більше грошей.

Тепловізори-лідери ринку відеоспостереження

Тепловізори від Hikvision є одним із передових продуктів на ринку відеоспостереження. Це головним чином забезпечується унікально сконструйованим модулем, що дозволяє цим тепловізійним камерам знімати високоякісне відео об'єктів, що рухаються, з високим розширенням до 640 на 512 пікселівЯкий результат? Навіть ті, хто працює в неймовірно складних умовах, завдяки тепловізорам можуть значно підвищити безпеку обладнання та власну безпеку, маючи можливість швидко реагувати на будь-які події та запобігати їх.

Ліберман Ейден говорив, що зображення коштує тисячі слів. Це точно є правдою, коли справа стосується відеоспостереження. Камери відеоспостереження допомагають організаціям, забезпечуючи їх величезною кількістю даних, що дозволяють приймати більш розумні та вигідні рішення. Найголовніше в них, це оперативність, що є найважливішим фактором, коли обставини змушують реагувати якнайшвидше.

Але що відбувається, коли перед камерою постає якийсь бар'єр? Камери не можуть бачити через кущі чи густий дим. Вони також практично марні в темряві та тьмяному світлі. Як не крути, дуже важливо мати огляд на об'єкті в нічний час, особливо в небезпечних локаціях або якщо є ризик займання.

На щастя, апарат, для якого всі вищевказані перешкоди є дрібницею, існує. І називається він тепловізійною камерою.

Інфра-червона супер камера

Власне, ці тепловізійні камери не бачать, воно лише візуалізують. Вони використовують датчики тепла для вимірювання інфрачервоних променів, які випромінюють об'єкти в полі зору, передаючи на екран інформацію про їх температурний спектр. У таких умовах елементи, такі як будівлі або кущі, будуть висвітлені в холодних тонах.У свою чергу, об'єкти, що випромінюють тепло, такі як люди, тварини, автомобілі або полум'я, будуть показані у теплих тонах. Результатом буде контрастування холодних і теплих тонів, де випромінюючі тепло об'єкти будуть дуже добре видно, навіть якщо не знаходяться в прямому полі зору.

У ситуаціях, коли потрібно швидко та ефективно реагувати на різні події, що стосуються охорони та безпеки, тепловізійні камери та тепловізори стануть вашими найкращими помічниками

Крім іншого, камера також має функцію глибокого навчання, яка включає точний поведінковий аналіз, систему виявлення вторгнень, а також систему для визначення вхідних і вихідних ділянок, що дозволяє застосовувати її в безлічі різних ситуацій.

Hikvision: ми гарантуємо захист і безпеку в тих місцях, де це потрібно найбільше

Організації по всьому світу використовують тепловізори від Hikvision у різних ситуаціях.

Наприклад, китайська компанія Forestry Bureau встановила прогресивну систему із запобігання пожежам у місті Децін, яке є важливою туристичною точкою для мандрівників. В оточуючих місто густих лісах було розставлено тепловізори та апарати для біспектрального аналізу. Завдяки вбудованій передовій системі виявлення пожеж, камери здатні 24 години на добу 7 днів на тиждень забезпечувати працівників компанії про найменші ознаки пожежі, яка моментально запобігає ще на ранній стадії і оберігає велику кількість людей.

У той же час, новомодний аквапарк Foxlake Dundee, що знаходиться в Данді, Шотландія, нещодавно був забезпечений тепловізійними камерами з високим розширенням від Hikvision, щоб забезпечити захист від вандалізму в неробочий час і забезпечити збереження громадян, що потрапили туди в темний час доби. Якщо камера вловлює будь-який рух, вона відразу повідомляє про це службу охорони, яка може моментально зреагувати і, наприклад, попередити порушників через гучномовці.

Не блукай у темряві, коли справа стосується боротьби з подіями.

Тепловізори від Хіквіжн сьогодні сильно розширюють поняття "комплексний підхід" у системах безпеки та відеоспостереження. Прогрес дозволяє сучасним технологіям бути доступними, а вони, у свою чергу, фіксувати ще більше найважливіших деталей, коли це необхідно. Це не порожній міркування над темою, а наш досвід упровадження такого обладнання на об'єктах клієнтів

HIK.UA © 2014-2024

Магазин Hikvision - признанный мировой лидер в производстве систем видеонаблюдения. Купить Украина, Киев
ул. Народного Ополчения 4-А
Киев
Украина
☎:(050) 423-65-60 ☎:(098) 635-15-11 ☎:(093) 962-15-11 ✉:info@hik.ua