Революційне рішення для Turbo HD - Power over Coaxial (PoC)

Революційне рішення для Turbo HD - Power over Coaxial (PoC)

Компанія Hikvision знову продовжує дивувати нас новими розробками у сфері систем відеоспостереження. Цього разу світовий лідер систем безпеки ступив уперед з новою технологією для свого TURBO HD - Power over Coaxial, або живлення по коаксіальному кабелю. Це спрощує встановлення камер, що є чудовою новиною для інсталяторів та кінцевих користувачів

.

Power over Coaxial (PoC) означає можливість одночасної передачі живлення та відеосигналу по коаксіальному кабелю до 200м. Крім того, що це знижує труднощі і час у процесі монтажу та експлуатації, можна скоротити витрати на придбання блоків. живлення для камер, кабелю живлення та похідних комплектуючих

Кінцеві користувачі зможуть самі підключити камери до відеореєстратора і користуватися готовою системою.

PoC також дуже стабільний, що робить його особливо корисним для місць, де існують проблеми з нестабільністю подачі електроенергії. Підключаєте відеореєстратор до джерела безперебійного живлення, і ваша система не залежить від короткочасних відключень електрики. Це один з найважливіших плюсів даної технології систем відеоспостереження, про це говорить менеджер головного офісу Hikvision:

«Оскільки ми можемо впровадити систему ДБЖ як резервне джерело живлення для відеореєстратора з технологією PoC, тоді, коли місцева потужність знизиться, ДБЖ може включити PoC-відеореєстратор, а PoC-відеореєстратор може живити PoC камери відповідно», - каже представник компанії Hikvision.

Hikvision неодноразово заявляли, що їх ідеологія та принципи роботи засновані на іноваціях та безперервному процесі впровадження нових технологій на ринку систем відеоспостереження. Технологія Power over Coaxial це ще раз доводить.

HIK.UA © 2014-2024

Магазин Hikvision - признанный мировой лидер в производстве систем видеонаблюдения. Купить Украина, Киев
ул. Народного Ополчения 4-А
Киев
Украина
☎:(050) 423-65-60 ☎:(098) 635-15-11 ☎:(093) 962-15-11 ✉:info@hik.ua