Знову лідер. Hikvison зберігає пальму першості Top Security 50

Знову лідер. Hikvison зберігає пальму першості Top Security 50

Компанія Hikvision вкотре підкорила вершину престижного міжнародного рейтингу Top Security 50, який щорічно публікується журналом A&S і включає провідних гравців світового ринку безпеки.

У 2016 році оборот Hikvision становив 4,6 млрд $, що на 29,2% вище, ніж у 2015 році.

Основну увагу у розвитку Hikvision приділяє локальній підтримці та обслуговуванню своїх партнерів та користувачів, а також інноваційному підходу та новітнім розробкам у галузі безпеки, такі як штучний інтелект.

Кін Яо, директор з міжнародного маркетингу Hikvision:

«Ми докладаємо величезних зусиль для впровадження нових технологічних рішень: камер Hikvision Deep Learning «DeepinView» та NVR «DeepinMind». Сьогодні штучний інтелект – реальність. Компанія Hikvision успішно запустила передову інтелектуальну технологію, яка забезпечує переваги у безпеці та управлінні по всьому світу, у тому числі у сфері громадської безпеки, роздрібної торгівлі, транспорту та інших.

Партнерство має важливе значення для бізнесу HikvisionВисокі темпи зростання компанії також досягаються завдяки підтримці наших клієнтів та партнерів. Найближчими роками ми випустимо на ринок інноваційні партнерські рішення для забезпечення безпеки в усьому світі.»

Про рейтинг Top Security 50

До рейтингу входять світові лідери у сфері безпеки, учасники варіюються від ексклюзивних виробників до кінцевих постачальників рішень. Повні звіти та рейтинги Top Security 50 можна знайти за посиланням: https://www.asmag.com/rankings/security50_rankings.aspx

Компанія Hikvision – провідний світовий постачальник інноваційних продуктів та рішень для відеоспостереження. Спираючись на успішні інноваційні розробки найчисленнішого в індустрії R&D інституту, Hikvision просуває ключові технології кодування аудіо та відео, обробки відеозображення та зберігання даних, а також такі перспективні технології, як хмарні обчислення, big data та deep learning (глибоке навчання). Крім ринку відеоспостереження Hikvision пропонує рішення для розумного будинку, промислової автоматизації та робототехніки згідно з довгостроковою стратегією розвитку.

HIK.UA © 2014-2023

Магазин Hikvision - признанный мировой лидер в производстве систем видеонаблюдения. Купить Украина, Киев
ул. Народного Ополчения 4-А
Киев
Украина
☎:(050) 423-65-60 ☎:(098) 635-15-11 ☎:(093) 962-15-11 ✉:info@hik.ua