Тепловізори - приціли, монокуляри від AGM Global Vision

Тепловізори - приціли, монокуляри від AGM Global Vision

Очікуємо поставку тепловізійного обладнення брену AGM Global Vision - монокулярів та прицілів.

Ознайомитись з продукцією можна за посиланнями:

- Тепловізійні Монокуляри

- Тепловізійні Приціли

Для оформлення замовлення на тепловізори звертайтесь по телефонах: (050) 423 65 60

Або на пошту info@hik.ua

Що відомо про компанію AGM Global Vision та чому на продукцію цього виробника великий попит?

Компанія AGM Global Vision базується в Спрінгервілі, штат Арізона, США. Діяльність бренду зосереджена на широкому спектрі професійних приціл нічного бачення та теплових приціл, прицілів, біноклів, монокулярів, мультиспектральних лазерів, пристроїв інфрачервоного підсвічування.

Засновники AGM Global Vision мають великий досвід в галузі електрооптики. Витративши час на співпрацю в якості системного OEM-виробника з рядом ключових гравців у цій галузі, засновники AGM Global Vision вирішили, що настав час заснувати нову компанію. AGM Global Vision має амбітні плани стати унікальним вибором у галузі, розробляючи передові продукти, які перевершують очікування клієнтів.

 

«Ми компанія та команда, заснована на гарячій відданості винятковій якості та продуктивності», – говорить Аллен Хардінг, президент і партнер AGM Global Vision. «Наш колективний досвід ставить нас в ідеальне положення, щоб зробити інноваційні, сучасні продукти нічного бачення та теплотехніку доступними для широкого кола користувачів, від військових професіоналів до персоналу безпеки, правоохоронних органів та ентузіастів зброї по всій країні - і по всьому світу».

 

AGM Global Vision продовжує адаптувати свої конструкції до потреб, що змінюються, і нових технологій нічного бачення та тепловізійної промисловості.

 

 

HIK.UA © 2014-2023

Магазин Hikvision - признанный мировой лидер в производстве систем видеонаблюдения. Купить Украина, Киев
ул. Народного Ополчения 4-А
Киев
Украина
☎:(050) 423-65-60 ☎:(098) 635-15-11 ☎:(093) 962-15-11 ✉:info@hik.ua