Hikvision створює нове програмне забезпечення для проектування

Hikvision створює нове програмне забезпечення для проектування

Hikvision, провідний світовий постачальник інноваційних продуктів та рішень для відеоспостереження, у своєму прагненні підтримувати системних інтеграторів та проектувальників, почав співпрацювати з постачальником програмного забезпечення для проектування систем відеоспостереження JVSG.

Дистриб'ютори Hikvision, системні інтегратори та інсталятори для проектування системи відеоспостереження тепер зможуть використовувати ПЗ JVSG IP Video System Design Tool, на базі камер, будь то EasyIP 2.0, 4.0 або Smart Series 6.0 максимально точно і ефективно підбираючи обладнання під конкретне завдання клієнта. /p>

У програмне забезпечення вбудовані ключові параметри камер Hikvision, такі як роздільна здатність та фокусна відстань і це рішення дозволяє проектувальникам ефективніше та швидше планувати свої системи – використовуючи 2D та 3D-моделювання приміщень кінцевого користувача. Рішення допомагає визначити оптимальне розташування камер та потенційні сліпі зони, необхідну пропускну здатність мережі для загальної системи та необхідну кількість та обсяг жорстких дисків для запису відеоархіву.

"Ми раді запропонувати нашим клієнтам зручний інструмент для швидкого та ефективного проектування своїх систем відеоспостереження", - сказав Грег Ло, технічний директор Hikvision. «Програма допомагає візуально зобразити клієнтам, як виконуватиме своє завдання система відеоспостереження відповідно до їхніх вимог, з урахуванням тих камер, на яких зупинилися при вирішенні конкретного завдання, і все це у зрозумілому вигляді для користувача».

Макс Шумейко, засновник JVSG, сказав: Я радий оголосити, що IP Video System Design Tool тепер підтримує нові моделі камери Hikvision. Успішне зростання Hikvision у річному обчисленні в індустрії відеоспостереження говорить про його відданість і самовідданість технологіям і якості, водночас зберігаючи лояльну цінову політикуПоряд із простим у використанні інструментом IP Video System Design Tool Hikvision помітно виділяється серед конкурентів та дає додаткову перевагу для своїх клієнтів».

Програма дозволяє настроювати різні параметри камер Hikvision: роздільна здатність - від 2 до 12 mpx; купольні, циліндричні камери з фіксованими об'єктивами або варифокальні мінливими; вбудований ІЧ-інтерфейс, інтелектуальна аналітика, вбудоване сховище, живлення 12В або PoE.

HIK.UA © 2014-2023

Магазин Hikvision - признанный мировой лидер в производстве систем видеонаблюдения. Купить Украина, Киев
ул. Народного Ополчения 4-А
Киев
Украина
☎:(050) 423-65-60 ☎:(098) 635-15-11 ☎:(093) 962-15-11 ✉:info@hik.ua