Hikvision DarkFighterX у боротьбі з темрявою

Hikvision DarkFighterX у боротьбі з темрявою

Hikvision перейшов на якісно новий рівень сегмента нічного відеоспостереження, представивши модернізацію своєї технології Darkfighter – оновлену серію DarkfighterX. Нова технологія може забезпечити яскраве зображення, що має високу різкість, навіть за умови найнижчого рівня освітленості - фактично до 0,001 люкса.

Картинка цієї серії отримує максимальний колір завдяки технології, яка взяла своє натхнення від того, як працює людське око. Очі використовують різні клітини для збору інформації про колір та яскравість, які потім зливаються в мозок. Камери DarkfighterX приймають інформацію від ІЧ-датчика (для яскравості) та від датчика видимого світла (для кольору) і об'єднують їх, щоб забезпечити одне яскраве повнокольорове зображення.

Традиційні камери, до яких ми вже звикли, можуть забезпечити яскраві зображення, які були розмиті, або зображення в чорно-білому режимі. Нова технологія легко поєднує ці два типи, тому різний рівень освітленості дає один результат – якісна картинка.

"Це факт, що 70% злочинів скоюються вночі, але з DarkfighterX це не проблема", - говорить Пітер Гуан, директор відділу продажів компанії Hikvision. «Особи стають чіткішими і зрозумілішими, а навколишнє середовище набагато яскравіше, навіть за найнижчого рівня освітленості. Все це робить зображення більш цінним після обробки та збору доказів проти зловмисників».

Серія DarkfighterX включає камеру PTZ та bullet. Обидві камери поставляються з 25-кратним оптичним зумом, роздільною здатністю 2 МП та інтелектуальним виявленням. Вони також оснащені новим кодеком H.265+ та стандартом захисту IP66.

Дана технологія відноситься до найсучасніших засобів технічної безпеки і особливо корисна для завдань, які вимагають 24-годинну повнокольорову картинку, таких як відеоспостереження в місті – на вулицях, площах та парках, залізничних вокзалах, морських портів, стадіонах, аеропортах та будь-яких інших місць, де важлива деталізація, незалежно від часу доби.

HIK.UA © 2014-2023

Магазин Hikvision - признанный мировой лидер в производстве систем видеонаблюдения. Купить Украина, Киев
ул. Народного Ополчения 4-А
Киев
Украина
☎:(050) 423-65-60 ☎:(098) 635-15-11 ☎:(093) 962-15-11 ✉:info@hik.ua