Централь Ajax Hub 2 (4G) (black) - централь з фотопідтвердженням тривог

Виробник: Ajax
Модель: 33151
Наявність: Уточнюйте наявність
Написати відгук

Інтелектуальна централь для керування системою захисту Ajax, підтримує передачу фотографій від датчиків руху MotionCam. Для відправки сигналів тривоги власнику, а також на пульт охорони використовує 3 незалежні канали зв’язку: Ethernet та дві SIM-карти LTE/3G/2G.

Ajax Hub 2 - інтелектуальна централь - керує роботою всіх охоронних датчиків і пристроїв системи захисту Ajax. Зв'язок між хабом та пристроями здійснюється завдяки бездротовому двосторонньому радіопротоколу Jeweller на відстані до 2000 м відкритого простору. Максимально можна підключити до 100 датчиків до Hub 2 одночасно.
 
Керування всією системою Ajax здійснюється через додаток з будь-якої точки світу (смартфони з операційною системою iOS або Android, а також комп'ютери з Windows або macOS). Для надійної і стабільної зв'язку з «зовнішнім світом» через хмарний сервіс Ajax Cloud - відправка тривог, отримання команд керування і ін. - Ajax Hub 2 використовує три незалежні канали: дротовий інтернет (Ethernet) та дві сім-карти LTE/3G/2G. Оптимізовані протоколи передачі і стиснення даних гарантують блискавичну доставку сигналів навіть при низькій або нестабільної швидкості Інтернет-з'єднання.
Про тривоги та інші події система Ajax оповіщає за допомогою push-повідомлень, SMS та дзвінків.
 
Ключовою особливістю Hub 2 є сумісність з датчиком фотофіксації руху - Ajax MotionCam.
Написати відгук Ваше ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Введіть код, вказаний на зображенні:
  

  • hikvision
HIK.UA © 2014-2022

Магазин Hikvision - признанный мировой лидер в производстве систем видеонаблюдения. Купить Украина, Киев
ул. Народного Ополчения 4-А
Киев
Украина
☎:(050) 423-65-60 ☎:(098) 635-15-11 ☎:(093) 962-15-11 ✉:info@hik.ua